Home / Crystals / XZLEELNANF-48.000000
minImg
XZLEELNANF-48.000000
Taitien
Product No:
XZLEELNANF-48.000000
Manufacturer:
Taitien
Description:
CRYSTAL 48.0000MHZ 6PF SMD
In Stock : 470
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Load Capacitance 6pF
Frequency Tolerance ±30ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) 0.022" (0.55mm)
Frequency Stability ±30ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.081" L x 0.065" W (2.05mm x 1.65mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 80 Ohms
Ratings -
Series XZ
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr Taitien
Frequency 48 MHz