Cornell Dubilier Electronics (CDE) 716P47254JA3
716P47254JA3
Cornell Dubilier Electronics (CDE)
CAP FILM 4700PF 5% 400VDC RADIAL
In Stock : Please Inquiry
Please send RFQ , we will respond immediately.
Quantity:
Hot Datasheet
3M 1339 1.125" X 60YD