44/0411-22-0CS2538
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Produkt-Nr.:
44/0411-22-0CS2538
Beschreibung:
HOOK-UP DL WALL STRND 22AWG BLK
Benutzer handbuch
Operating Temperature 135°C
Cable Type Hook-Up, Dual Wall
Jacket (Insulation) Thickness 0.0030" (0.076mm)
Jacket (Insulation) Material Polyvinylidene Fluoride (PVDF)
Product Status Active
Wire Gauge 22 AWG
Ratings -
Series -
Length -
Voltage 600V
Mfr TE Connectivity Raychem Cable Protection
Conductor Strand 19/34
Conductor Material Copper, Tinned
Features -
Jacket Color Black
Package Bulk
Jacket (Insulation) Diameter 0.046" (1.17mm)