44/0414-24-6CS1038
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Produkt-Nr.:
44/0414-24-6CS1038
Beschreibung:
HOOK-UP DL WALL STRND 24AWG BLU
Benutzer handbuch
Operating Temperature -65°C ~ 135°C
Cable Type Hook-Up, Dual Wall
Jacket (Insulation) Thickness 0.0030" (0.076mm)
Jacket (Insulation) Material Polyvinylidene Fluoride (PVDF)
Product Status Active
Wire Gauge 24 AWG
Ratings -
Series -
Length -
Voltage 600V
Mfr TE Connectivity Raychem Cable Protection
Conductor Strand 19/36
Conductor Material Copper, Silver Coated
Features -
Jacket Color Blue
Package Bulk
Jacket (Insulation) Diameter 0.039" (0.99mm)