55/0314-24-9CS2570
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Produkt-Nr.:
55/0314-24-9CS2570
Beschreibung:
HOOK-UP STRND 24AWG 600V WHITE
Benutzer handbuch
Operating Temperature 200°C
Cable Type Hook-Up
Jacket (Insulation) Thickness 0.004" (0.09mm)
Jacket (Insulation) Material Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE), Irradiated
Product Status Active
Wire Gauge 24 AWG
Length -
Voltage 600V
Package Bulk
Jacket (Insulation) Diameter 0.032" (0.81mm)