TE Connectivity Raychem Cable Protection
Produkt-Nr.:
55A0816-26-9
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
HOOK-UP DL STRND 26AWG WHT 1=1FT
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.874
$0.874
5
$0.8702
$4.351
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -65°C ~ 200°C |
| Cable Type | Hook-Up, Dual Wall |
| Jacket (Insulation) Thickness | 0.009" (0.23mm) |
| Jacket (Insulation) Material | Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE), Irradiated |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 26 AWG |
| Ratings | - |
| Series | MIL-W-22759 and MIL-C-27500, 55A0816 |
| Length | Enter Number of Feet in Order Quantity |
| Voltage | 600V |
| Mfr | TE Connectivity Raychem Cable Protection |
| Conductor Strand | 19/38 |
| Conductor Material | Copper Alloy, Nickel Coated |
| Features | - |
| Jacket Color | White |
| Package | Digi-Spool®, Continuous Spool |
| Spool Size | 10000.0' (3048.0m) |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.040" (1.02mm) |
| Base Product Number | 55A0816 |