572D227X9004B2T001
Vishay Sprague
Produkt-Nr.:
572D227X9004B2T001
Hersteller:
Vishay Sprague
Beschreibung:
CAP TANT 220UF 10% 4V SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code B
Height - Seated (Max) 0.079" (2.00mm)
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 4 V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.130" L x 0.106" W (3.30mm x 2.70mm)
Product Status Obsolete
Lifetime @ Temp. -
ESR (Equivalent Series Resistance) 200mOhm
Series TANTAMOUNT®, 572D
Type Conformal Coated
Package / Case Nonstandard SMD
Mfr Vishay Sprague
Capacitance 220 µF