594D127X06R3C2T
Vishay Sprague
Produkt-Nr.:
594D127X06R3C2T
Hersteller:
Vishay Sprague
Beschreibung:
CAP TANT 120UF 20% 6.3V 2812
Auf Lager : 720
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code C
Height - Seated (Max) 0.110" (2.79mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 6.3 V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.280" L x 0.126" W (7.10mm x 3.20mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. -
ESR (Equivalent Series Resistance) 85mOhm
Series TANTAMOUNT®, 594D
Type Conformal Coated
Package / Case 2812 (7132 Metric)
Mfr Vishay Sprague
Capacitance 120 µF