TE Connectivity Raychem Cable Protection
Produkt-Nr.:
81044/9-22-9
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
HOOK-UP DL STRND 22AWG WHT 1'
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.646
$0.646
5
$0.5757
$2.8785
10
$0.5472
$5.472
25
$0.51376
$12.844
50
$0.48811
$24.4055
100
$0.46512
$46.512
250
$0.437
$109.25
500
$0.413991
$206.9955
1000
$0.396102
$396.102
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -65°C ~ 150°C |
| Cable Type | Hook-Up, Dual Wall |
| Jacket (Insulation) Thickness | 0.005" (0.13mm) |
| Jacket (Insulation) Material | Polyvinylidene Fluoride (PVDF) |
| Product Status | Discontinued at Digi-Key |
| Wire Gauge | 22 AWG |
| Ratings | - |
| Series | MIL-W-81044 and MIL-C-27500, 44A0811 |
| Length | 1.00' (0.30m) |
| Voltage | 600V |
| Mfr | TE Connectivity Raychem Cable Protection |
| Conductor Strand | 19/34 |
| Conductor Material | Copper, Tinned |
| Features | - |
| Jacket Color | White |
| Package | Bulk |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.062" (1.57mm) |
| Base Product Number | 81044 |