Harris Corporation
Produkt-Nr.:
8409001CA
Hersteller:
Paket:
14-CDIP
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
IC TXRX NON-INVERT 6V 14CDIP
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
10
$29.393
$293.93
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C (TA) |
| Input Type | - |
| Number of Bits per Element | 4 |
| Output Type | 3-State |
| Logic Type | Transceiver, Non-Inverting |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 14-CDIP |
| Series | - |
| Package / Case | 14-CDIP (0.300", 7.62mm) |
| Voltage - Supply | 2V ~ 6V |
| Mfr | Harris Corporation |
| Number of Elements | 1 |
| Package | Bulk |
| Current - Output High, Low | 7.8mA, 7.8mA |
| Base Product Number | 8409001 |