HF30ACC322513-TD25
TDK Corporation
Produkt-Nr.:
HF30ACC322513-TD25
Hersteller:
TDK Corporation
Beschreibung:
FERRITE BEAD 31 OHM 1210 1LN
Auf Lager : 241
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 50mOhm
Impedance @ Frequency 31 Ohms @ 100 MHz
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height (Max) 0.059" (1.50mm)
Product Status Obsolete
Ratings AEC-Q200
Series HF-ACC
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Number of Lines 1
Current Rating (Max) 1.5A