Delta Electronics/Cyntec
Produkt-Nr.:
HMLB25201B-1R0MSR
Hersteller:
Paket:
1008
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
FIXED IND 1UH 3.1A 48 MOHM SMD
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.247
$0.247
10
$0.2223
$2.223
25
$0.19494
$4.8735
50
$0.16701
$8.3505
100
$0.153045
$15.3045
250
$0.139118
$34.7795
500
$0.130777
$65.3885
1000
$0.100168
$100.168
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Current - Saturation (Isat) | 3.5A |
| Inductance Frequency - Test | 1 MHz |
| Q @ Freq | - |
| Height - Seated (Max) | 0.047" (1.20mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Current Rating (Amps) | 3.1 A |
| Shielding | Shielded |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 1008 |
| Ratings | - |
| DC Resistance (DCR) | 48mOhm Max |
| Inductance | 1 µH |
| Series | HMLB25201B |
| Type | - |
| Package / Case | 1008 (2520 Metric) |
| Frequency - Self Resonant | - |
| Mfr | Delta Electronics/Cyntec |
| Features | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Material - Core | Metal |
| Base Product Number | HMLB25201 |