Delta Electronics/Cyntec
Produkt-Nr.:
HMLQ25201B-R47MSR
Hersteller:
Paket:
1008
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
FIXED IND 470NH 4.7A 27MOHM SMD
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.342
$0.342
10
$0.3059
$3.059
25
$0.2679
$6.6975
50
$0.22952
$11.476
100
$0.210425
$21.0425
250
$0.191292
$47.823
500
$0.179816
$89.908
1000
$0.13774
$137.74
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Current - Saturation (Isat) | 6.4A |
| Inductance Frequency - Test | 1 MHz |
| Q @ Freq | - |
| Height - Seated (Max) | 0.047" (1.20mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Current Rating (Amps) | 4.7 A |
| Shielding | Shielded |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 1008 |
| Ratings | - |
| DC Resistance (DCR) | 27mOhm Max |
| Inductance | 470 nH |
| Series | HMLQ25201B |
| Type | - |
| Package / Case | 1008 (2520 Metric) |
| Frequency - Self Resonant | - |
| Mfr | Delta Electronics/Cyntec |
| Features | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Material - Core | Metal |
| Base Product Number | HMLQ25201 |