Zuhause / Fixed Inductors / IHLP4040DZER470M11
minImg
IHLP4040DZER470M11
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
IHLP4040DZER470M11
Beschreibung:
FIXED IND 47UH 3.3A 145 MOHM SMD
Auf Lager : 15716
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 3A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.157" (4.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 3.3 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.425" L x 0.400" W (10.80mm x 10.16mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 145mOhm Max
Inductance 47 µH