Zuhause / Fixed Inductors / IHLP5050CEER100M06
minImg
IHLP5050CEER100M06
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
IHLP5050CEER100M06
Beschreibung:
FIXED IND 10UH 7A 30.86 MOHM SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 14A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.138" (3.50mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 7 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.520" L x 0.508" W (13.20mm x 12.90mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 30.86mOhm
Inductance 10 µH