Zuhause / Fixed Inductors / IHLW5050CEER100M01
minImg
IHLW5050CEER100M01
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
IHLW5050CEER100M01
Beschreibung:
FIXED IND 10UH 7A 34 MOHM SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 14A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.138" (3.50mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 7 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 34mOhm Max
Inductance 10 µH