IHSM3825ER331L
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
IHSM3825ER331L
Hersteller:
Vishay Dale
Beschreibung:
FIXED IND 330UH 270MA 5.07OHM SM
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 230mA
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.225" (5.72mm)
Tolerance ±15%
Current Rating (Amps) 270 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.440" L x 0.250" W (11.18mm x 6.35mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 5.07Ohm Max
Inductance 330 µH