IHSM7832ER682L
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
IHSM7832ER682L
Hersteller:
Vishay Dale
Beschreibung:
FIXED IND 6.8MH 190MA 15.8OHM SM
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 77.5mA
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.285" (7.24mm)
Tolerance ±15%
Current Rating (Amps) 190 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.840" L x 0.320" W (21.34mm x 8.13mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 15.8Ohm Max
Inductance 6.8 mH