IHSM7832RG2R2L
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
IHSM7832RG2R2L
Beschreibung:
FIXED IND 2.2UH 8.4A 14 MOHM SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 3.6A
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.285" (7.24mm)
Tolerance ±15%
Current Rating (Amps) 8.4 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.840" L x 0.320" W (21.34mm x 8.13mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 14mOhm Max
Inductance 2.2 µH