ILC0402ER33NJ
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
ILC0402ER33NJ
Hersteller:
Vishay Dale
Paket:
0402 (1005 Metric)
Beschreibung:
FIXED IND 33NH 200MA 800MOHM SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 100 MHz
Q @ Freq 8 @ 100MHz
Height - Seated (Max) 0.022" (0.55mm)
Tolerance ±5%
Current Rating (Amps) 200 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 0402 (1005 Metric)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 800mOhm Max
Inductance 33 nH
Series ILC-0402
Type Multilayer
Package / Case 0402 (1005 Metric)
Frequency - Self Resonant 1.3GHz