IM02ST681K
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
IM02ST681K
Beschreibung:
FIXED IND 680UH 30MA 60 OHM TH
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 790 kHz
Q @ Freq 30 @ 790kHz
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 30 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.095" Dia x 0.250" L (2.42mm x 6.35mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 60Ohm Max
Inductance 680 µH
Package / Case Axial
Frequency - Self Resonant 4MHz