IM04BH221J
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
IM04BH221J
Beschreibung:
FIXED IND 220UH 103MA 7.45OHM TH
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 790 kHz
Q @ Freq 65 @ 790kHz
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Current Rating (Amps) 103 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.155" Dia x 0.375" L (3.94mm x 9.53mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 7.45Ohm Max
Inductance 220 µH
Package / Case Axial
Frequency - Self Resonant 6.2MHz