IM04BH2R2J
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
IM04BH2R2J
Beschreibung:
FIXED IND 2.2UH 435MA 950MOHM TH
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 7.9 MHz
Q @ Freq 33 @ 7.9MHz
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Current Rating (Amps) 435 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.155" Dia x 0.375" L (3.94mm x 9.53mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 950mOhm Max
Inductance 2.2 µH
Package / Case Axial
Frequency - Self Resonant 135MHz