IM04RU111J
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
IM04RU111J
Beschreibung:
FIXED IND 110UH 128MA 4.9 OHM TH
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 790 kHz
Q @ Freq 60 @ 790kHz
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Current Rating (Amps) 128 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.155" Dia x 0.375" L (3.94mm x 9.53mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 4.9Ohm Max
Inductance 110 µH
Package / Case Axial
Frequency - Self Resonant 8.9MHz