IM04RU1R6J
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
IM04RU1R6J
Beschreibung:
FIXED IND 1.6UH TH
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 7.9 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Shielding Unshielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.155" Dia x 0.375" L (3.94mm x 9.53mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) -
Inductance 1.6 µH