IM06BH7R3J
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
IM06BH7R3J
Hersteller:
Vishay Dale
Beschreibung:
FIXED IND 7.3UH TH
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 7.9 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Shielding Unshielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.190" Dia x 0.440" L (4.83mm x 11.18mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) -
Inductance 7.3 µH