IM06RFCSBH1R5J40
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
IM06RFCSBH1R5J40
Beschreibung:
FIXED IND 1.5UH 850MA 430MOHM TH
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 15 MHz
Q @ Freq 45 @ 15MHz
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Current Rating (Amps) 850 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.190" Dia x 0.447" L (4.83mm x 11.35mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 430mOhm Max
Inductance 1.5 µH
Package / Case Axial
Frequency - Self Resonant 160MHz