IM06RFCSBH241K40
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
IM06RFCSBH241K40
Beschreibung:
FIXED IND 240UH TH
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 790 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Shielding Unshielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.190" Dia x 0.447" L (4.83mm x 11.35mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) -
Inductance 240 µH