IM10RFCLBH222K12
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
IM10RFCLBH222K12
Beschreibung:
FIXED IND 2.2MH 120MA 35 OHM TH
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 250 kHz
Q @ Freq 65 @ 250kHz
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Current Rating (Amps) 120 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.310" Dia x 0.900" L (7.87mm x 22.86mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 35Ohm Max
Inductance 2.2 mH
Package / Case Axial
Frequency - Self Resonant 1.2MHz