IM10RFCLBH561J12
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
IM10RFCLBH561J12
Beschreibung:
FIXED IND 560UH 165MA 18.5OHM TH
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 500 kHz
Q @ Freq 75 @ 500kHz
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Current Rating (Amps) 165 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.310" Dia x 0.900" L (7.87mm x 22.86mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 18.5Ohm Max
Inductance 560 µH
Package / Case Axial
Frequency - Self Resonant 3MHz