IM10RFCLEZ103J12
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
IM10RFCLEZ103J12
Beschreibung:
FIXED IND 10MH 80MA 80 OHM TH
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 150 kHz
Q @ Freq 65 @ 150kHz
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Current Rating (Amps) 80 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.310" Dia x 0.900" L (7.87mm x 22.86mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 80Ohm Max
Inductance 10 mH
Series IM-10RFCL-12
Type Molded
Package / Case Axial
Frequency - Self Resonant 450kHz