IM10RFCLRA221J12
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
IM10RFCLRA221J12
Beschreibung:
FIXED IND 220UH 200MA 12 OHM TH
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 1 MHz
Q @ Freq 95 @ 1MHz
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Current Rating (Amps) 200 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.310" Dia x 0.900" L (7.87mm x 22.86mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 12Ohm Max
Inductance 220 µH
Series IM-10RFCL-12
Type Molded
Package / Case Axial
Frequency - Self Resonant 9MHz