IM10RFCMBH111J13
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
IM10RFCMBH111J13
Beschreibung:
FIXED IND 110UH TH
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 1.5 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) -
Tolerance -
Shielding Unshielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.250" Dia x 0.600" L (6.35mm x 15.24mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) -
Inductance 110 µH