IM10RFCMBH330J13
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
IM10RFCMBH330J13
Beschreibung:
FIXED IND 33UH 450MA 1.5 OHM TH
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 800 kHz
Q @ Freq 80 @ 800kHz
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Current Rating (Amps) 450 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.250" Dia x 0.600" L (6.35mm x 15.24mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 1.5Ohm Max
Inductance 33 µH
Series IM-10RFCM-13
Type Molded
Package / Case Axial
Frequency - Self Resonant 3.5MHz