IMC1812ES2R7K
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
IMC1812ES2R7K
Beschreibung:
FIXED IND 2.7UH 370MA 750MOHM SM
Auf Lager : 9999
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 7.96 MHz
Q @ Freq 50 @ 7.96MHz
Height - Seated (Max) 0.134" (3.40mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 370 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 750mOhm Max
Inductance 2.7 µH
Package / Case 1812 (4532 Metric)
Frequency - Self Resonant 50MHz