IMC1812RV22NM
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
IMC1812RV22NM
Beschreibung:
FIXED IND 22NH 450MA 200MOHM SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 50 MHz
Q @ Freq 50 @ 50MHz
Height - Seated (Max) 0.134" (3.40mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 450 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 200mOhm Max
Inductance 22 nH
Series IMC-1812
Type Wirewound
Package / Case 1812 (4532 Metric)
Frequency - Self Resonant 1GHz