Mornsun America, LLC
Produkt-Nr.:
K7805T-500R3-TR
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
DC DC CONVERTER 5V 2.5W
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$3.61
$3.61
25
$3.51614
$87.9035
50
$3.40936
$170.468
100
$3.313125
$331.3125
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Voltage - Input (Max) | 36V |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Current - Output (Max) | 500mA |
| Voltage - Input (Min) | 6.5V |
| Package / Case | 10-SMD Module, 8 Leads |
| Efficiency | 90% |
| Mfr | Mornsun America, LLC |
| Features | Remote On/Off, SCP |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (With Derating) |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Voltage - Output 2 | - |
| Voltage - Output 3 | - |
| Voltage - Output 4 | - |
| Approval Agency | CE |
| Voltage - Output 1 | 5V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.60" L x 0.33" W x 0.32" H (15.2mm x 8.5mm x 8.3mm) |
| Number of Outputs | 1 |
| Control Features | - |
| Series | K7805T-500R3 |
| Power (Watts) | 2.5 W |
| Type | Linear Regulator Replacement |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | K7805 |