Mornsun America, LLC
Produkt-Nr.:
K78U15-500R3
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
DC/DC CONVERTER 15V
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$2.7455
$2.7455
5
$2.7037
$13.5185
10
$2.66475
$26.6475
25
$2.58628
$64.657
50
$2.508
$125.4
100
$2.429625
$242.9625
250
$2.35125
$587.8125
500
$2.1945
$1097.25
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (With Derating) |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Voltage - Output 2 | - |
| Voltage - Output 3 | - |
| Voltage - Input (Max) | 90V |
| Voltage - Output 4 | - |
| Approval Agency | CE |
| Voltage - Output 1 | 15V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.45" L x 0.35" W x 0.69" H (11.5mm x 9.0mm x 17.5mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Current - Output (Max) | 500mA |
| Number of Outputs | 1 |
| Voltage - Input (Min) | 20V |
| Control Features | - |
| Series | K78UXX-500R3(L) |
| Type | Non-Isolated PoL Module |
| Package / Case | 3-SIP Module |
| Efficiency | 93% |
| Standard Number | 62368-1 |
| Mfr | Mornsun America, LLC |
| Features | - |
| Package | Tube |