Mornsun America, LLC
Produkt-Nr.:
K78U24-300R3L
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
LINEAR REGULATOR REPLACEMENT DC
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$3.3535
$3.3535
5
$3.2604
$16.302
10
$3.1635
$31.635
25
$3.06736
$76.684
50
$2.98186
$149.093
100
$2.89636
$289.636
250
$2.810822
$702.7055
500
$2.725322
$1362.661
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (With Derating) |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Voltage - Output 2 | - |
| Voltage - Output 3 | - |
| Voltage - Input (Max) | 90V |
| Voltage - Output 4 | - |
| Approval Agency | CE |
| Voltage - Output 1 | 24V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.69" L x 0.45" W x 0.35" H (17.5mm x 11.5mm x 9.0mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Current - Output (Max) | 500mA |
| Number of Outputs | 1 |
| Voltage - Input (Min) | 36V |
| Control Features | - |
| Series | K78UXX-500R3L |
| Type | Non-Isolated PoL Module |
| Package / Case | 3-SIP Module |
| Efficiency | 85% |
| Standard Number | 62368-1 |
| Mfr | Mornsun America, LLC |
| Features | - |
| Package | Tube |