Mornsun America, LLC
Produkt-Nr.:
K78UX6-500R3
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
LINEAR REGULATOR REPLACEMENT DC
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$3.173
$3.173
5
$3.0894
$15.447
10
$2.9925
$29.925
25
$2.907
$72.675
50
$2.8215
$141.075
100
$2.736
$273.6
250
$2.661178
$665.2945
500
$2.586375
$1293.1875
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (With Derating) |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Voltage - Output 2 | - |
| Voltage - Output 3 | - |
| Voltage - Input (Max) | 90V |
| Voltage - Output 4 | - |
| Approval Agency | CE |
| Voltage - Output 1 | 6.5V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.45" L x 0.35" W x 0.69" H (11.5mm x 9.0mm x 17.5mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Current - Output (Max) | 500mA |
| Number of Outputs | 1 |
| Voltage - Input (Min) | 9V |
| Control Features | - |
| Series | K78UXX-500R3 |
| Type | Non-Isolated PoL Module |
| Package / Case | 3-SIP Module |
| Efficiency | 78% |
| Standard Number | 62368-1 |
| Mfr | Mornsun America, LLC |
| Features | - |
| Package | Tube |