Zuhause / LED Drivers / LED20W-17-C0700-LE
minImg
LED20W-17-C0700-LE
Thomas Research Products
Produkt-Nr.:
LED20W-17-C0700-LE
Beschreibung:
LED SUPPLY CC AC/DC
Benutzer handbuch
DigiKey Programmable Not Verified
Voltage - Input (Min) 100VAC
Series LED-20W
Power (Watts) 20 W
Type Constant Current
Voltage - Input (Max) 277VAC