Zuhause / LED Drivers / LED20W-17-C1200-LE
minImg
LED20W-17-C1200-LE
Thomas Research Products
Produkt-Nr.:
LED20W-17-C1200-LE
Beschreibung:
LED DRIVER CC AC/DC 8-16V 1.2A
Benutzer handbuch
DigiKey Programmable Not Verified
Voltage - Input (Max) 277VAC
Topology AC DC Converter
Product Status Obsolete
Current - Output (Max) 1.2A
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 100VAC
Series LED-20W
Power (Watts) 20 W
Type Constant Current
Efficiency 84%
Voltage - Output 8 ~ 16V