Zuhause / LED Drivers / LED25W-28-C0850
minImg
LED25W-28-C0850
Thomas Research Products
Produkt-Nr.:
LED25W-28-C0850
Beschreibung:
LED DRIVER CC AC/DC 10-28V 850MA
Operating Temperature -
Voltage - Input (Max) 305VAC
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 3.15" L x 3.07" W x 0.99" H (80.0mm x 78.0mm x 25.2mm)
Product Status Active
Weight 0.437 lb (198.00 g)
Current - Output (Max) 850mA
Ratings IP66
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 90VAC
Series LED-25W
Power (Watts) 25 W
Type Constant Current
Efficiency 83%
Voltage - Output 10 ~ 28V