Zuhause / LED Drivers / LED25W-40-C0500
minImg
LED25W-40-C0500
Thomas Research Products
Produkt-Nr.:
LED25W-40-C0500
Beschreibung:
LED DRIVER CC AC/DC 13-40V 500MA
Auf Lager : 60
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Operating Temperature -
Voltage - Input (Max) 277VAC
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 3.15" L x 3.07" W x 0.99" H (80.0mm x 78.0mm x 25.2mm)
Product Status Active
Weight 0.437 lb (198.00 g)
Current - Output (Max) 500mA
Ratings IP66, NEMA 4
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 100VAC
Series LED-25W
Power (Watts) 25 W
Type Constant Current
Efficiency 84%
Voltage - Output 13 ~ 40V