Zuhause / LED Drivers / LED30W-024-C1250-D
minImg
LED30W-024-C1250-D
Thomas Research Products
Produkt-Nr.:
LED30W-024-C1250-D
Beschreibung:
SWITCH MODE LED DRIVER
Benutzer handbuch
DigiKey Programmable Not Verified
Operating Temperature -30°C ~ 90°C
Termination Style Wire Leads
Voltage - Input (Max) 305VAC
Approval Agency CE, cURus, FCC
Topology AC DC Converter
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 4.92" L x 1.69" W x 0.98" H (125.0mm x 43.0mm x 25.0mm)
Product Status Obsolete
Current - Output (Max) 1.25A
Ratings IP66
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 90VAC
Series LED-30W
Power (Watts) 30 W
Type Constant Current
Efficiency 86%
Voltage - Output 8 ~ 24V