Zuhause / LED Drivers / LED30W-18-C1660-RAL
minImg
LED30W-18-C1660-RAL
Thomas Research Products
Produkt-Nr.:
LED30W-18-C1660-RAL
Beschreibung:
LED POWER SUPPLY
Benutzer handbuch
DigiKey Programmable Not Verified
Operating Temperature -
Voltage - Input (Max) 305VAC
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 5.31" L x 1.69" W x 0.98" H (134.9mm x 42.9mm x 24.9mm)
Product Status Obsolete
Weight -
Current - Output (Max) 1.66A
Ratings IP66
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 90VAC
Series LED-30W
Power (Watts) 30 W
Type Constant Current
Efficiency 85%
Voltage - Output 6 ~ 18V