Zuhause / LED Drivers / LED30W-85-C0350
minImg
LED30W-85-C0350
Thomas Research Products
Produkt-Nr.:
LED30W-85-C0350
Beschreibung:
LED DRIVER CC AC/DC 28-85V 350MA
Auf Lager : 116
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
DigiKey Programmable Not Verified
Operating Temperature -30°C ~ 60°C
Voltage - Input (Max) 305VAC
Termination Style Wire Leads
Approval Agency CE, cULus
Topology AC DC Converter
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 4.92" L x 1.69" W x 0.98" H (125.0mm x 43.0mm x 25.0mm)
Product Status Active
Weight -
Current - Output (Max) 350mA
Ratings IP66
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 90VAC
Series LED-30W
Power (Watts) 30 W
Type Constant Current
Efficiency 88%
Voltage - Output 28 ~ 85V