Zuhause / LED Drivers / LED50W-015-C3330
minImg
LED50W-015-C3330
Thomas Research Products
Produkt-Nr.:
LED50W-015-C3330
Beschreibung:
LED DRIVER CC AC/DC 5-15V 3.33A
Benutzer handbuch
DigiKey Programmable Not Verified
Operating Temperature -30°C ~ 60°C
Voltage - Input (Max) 305VAC
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 7.64" L x 1.69" W x 0.98" H (194.0mm x 43.0mm x 25.0mm)
Product Status Obsolete
Weight -
Current - Output (Max) 3.33A
Ratings IP66
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 90VAC
Series LED-50W
Power (Watts) 50 W
Type Constant Current
Efficiency 85%
Voltage - Output 5 ~ 15V