Zuhause / LED Drivers / LED60W-134-C0450
minImg
LED60W-134-C0450
Thomas Research Products
Produkt-Nr.:
LED60W-134-C0450
Beschreibung:
LED DRIVR CC AC/DC 44-134V 450MA
Benutzer handbuch
DigiKey Programmable Not Verified
Operating Temperature -30°C ~ 65°C
Voltage - Input (Max) 305VAC
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 6.42" L x 2.81" W x 1.83" H (163.0mm x 71.3mm x 46.5mm)
Product Status Obsolete
Weight -
Current - Output (Max) 450mA
Ratings IP66
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 90VAC
Series LED-60W
Power (Watts) 60 W
Type Constant Current
Efficiency 92%
Voltage - Output 44 ~ 134V