Zuhause / LED Drivers / LED75W-020-C3750
minImg
LED75W-020-C3750
Thomas Research Products
Produkt-Nr.:
LED75W-020-C3750
Beschreibung:
LED DRIVER CC AC/DC 7-20V 3.75A
Benutzer handbuch
DigiKey Programmable Not Verified
Operating Temperature -30°C ~ 70°C
Voltage - Input (Max) 305VAC
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 6.42" L x 2.81" W x 1.83" H (173.0mm x 71.3mm x 46.5mm)
Product Status Obsolete
Weight -
Current - Output (Max) 3.75A
Ratings IP66
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 90VAC
Series LED-75W
Power (Watts) 75 W
Type Constant Current
Efficiency 87%
Voltage - Output 7 ~ 20V